KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13486298
nr 1348 6298
Oidentifierad konstnär. Signerad W. O -95, kustlandskap. Olja på duk, 35x49 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 september 2020
kl 20:02:30